Prací prostriedok na páperové bundy a spacáky Mountval Down Wash 300 ml

Podrobný popis

Prací prostriedok na páperové veci Mountval Down Wash

Váš outdoorový a trekingový odev vyrobený z páperia potrebuje špeciálne zaobchádzanie. Páperie priťahuje telesný olej a nečistoty a potom stráca svoje izolačné vlastnosti.

Navyše, čistenie páperím bežnými čistiacimi prostriedkami môže zhoršiť jeho priedušnosť, pretože pracie prostriedky zanechávajú v spodnej časti chemické zvyšky. O to sa stará prací prostriedok Mountval Down Wash.

Ako prací prostriedok na páperové veci Mountval Down Wash funguje?

Mountval Down Wash odstráni nečistoty a osvieži vaše dolné bundy. Zabraňuje hrudkovaniu, a preto zvyšuje jeho podkrovie a izolačné vlastnosti.

Páperové pranie Mountval navyše nepoškodzuje vodoodpudivosť odevu. Mountval Down Wash je perfektné riešenie na vypranie bielizne pred nanesením hydroizolačnej úpravy (napríklad nastriekaným textilným štítom Mountval)

Čo všetko môžem s Mountval Down Wash oprať?

Mountval Down Wash sa najlepšie používa s oblečením a spacími vakmi plnými dole. Pranie Mountval Down Wash je určené na akýkoľvek druh páperia: prírodné, syntetické a hydrofóbne.

Dobre pripraví vaše odevy na ďalšiu hydroizolačnú úpravu

Mountval Down Wash je bezpečný

Výrobok je bezpečný pre vaše oblečenie aj pre vás, spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Je vyrobený z prírodných surovín, ako je palmový olej. Výrobok je biologicky odbúrateľný

1 fľaša obsahuje 300 ml

Vyrobené v Európe

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: