Diabetické a zdravotné ponožky

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Froté ponožky do pracovnej obuvi SK_W1_3P_39-42
Gélové ponožky proti otlakom PROTECTION
€11,90 / pár

Ponožky z bavlneného úpletu s gélovým vnútrom, ktoré chráni pokožku pred otlakmi a hydratuje ju. Chránia prsty a prednú časť pred otlakmi, odermi, mozoľmi, kurím okom a...

D051
Hydratačné ponožky na popraskané päty
€8,90 / pár

Špeciálne ponožky na hydratáciu vysušenej pokožky päty. Pre maximálny efekt odporúčame pred použitím ponožiek natrieť zmäkčujúci krém na päty. Gélové vnútro vložiek pôsobí...

D050

Čím sú ponožky pre diabetikov zvláštne?

Ponožky pre diabetikov majú oproti klasickým ponožkám niekoľko úprav, ktoré zlepšia užívateľovi pohodlie.

 • Voľný lem drží na lýtku bez nepríjemného pocitu škrtenia a stiahnutia ciev, ktoré zásobujú chodidlá. V ponožkách SockShop IOMI Diabetic nebudete mať otlačky v koži ani po celom dni strávenom na nohách.  
 • Plochý šev na prstoch znamená, že v špičke ponožky nič nezavadzia a nedráždi prsty. Plochý šev je prevencia proti poraneniu kože, otlakom a oderom na prstoch nohy.
 • Froté pod chodidlom chráni pokožku, odvádza vlhkosť a pôsobí preventívne proti vzniku otlakov. Froté je veľmi príjemné na dotyk a chôdza po ňom je zážitok.
 • Vzdušný materiál udrží chodidlá v príjemnej klíme bez toho, aby sa spotili. Materiál účinne odvedie vlhkosť z chodidiel čím pôsobí proti mykóze a plesni.

Starostlivosť o ponožky pre diabetikov

Všetky ponožky pre diabetikov, ktoré nájdete v našej ponuke môžete prať v práčke pri 40°C.

Naša ponuka ponožiek pre diabetikov

 • Ponožky pre diabetikov s vysokým lemom sú vhodné na jeseň, zimu, jar. Dĺžka lemu siaha do 3/4 lýtka.
 • Ankle majú dĺžku lemu, ktorá siaha tesne nad členok. Sú vhodné na jar a leto. Môžete ich nosiť do tenisiek, športovej a vychádzkovej obuvi.
 • Trainer majú krátky lem, ktorý siaha pod členok. Sú vhodné na jar a leto. Môžete ich nosiť v teniskách a športovej obuvi.

Farby ponožiek pre diabetikov

V našej ponuke nájdete ponožky pre diabetikov v dvoch farebných prevedeniach.

 • Biela farba je univerzálna
 • Čierna farba vhodná aj do elegantnej obuvi

Veľkosti ponožiek pre diabetikov

Všetky ponožky pre diabetikov v našej ponuke sú dostupné v troch veľkostiach

 • EU 37 - 42
 • EU 39 - 42
 • EU 43 - 45 (Táto veľkosť je vhodná aj pre ľudí s nohou EU 46. V prípade, že vám veľkosť nebude sedieť, môžete nám ponožky vrátiť a my vám vrátime peniaze).

Garancia spokojnosti na ponožky pre diabetikov v našej ponuke

Ponožky pre diabetikov SockShop IOMI Diabetic sú u našich zákazníkov veľmi obľúbené. Tiež majú nízku mieru reklamácii. Chceme, aby si pohodlie a kvalitu vyskúšalo čo najviac ľudí s diabetes, preto ku každému nákupu ponožiek pre diabetikov dávame 30 dňovú GARANCIU SPOKOJNOSTI v rámci ktorej môžete ponožky 30 dní vyskúšať. Ak sa vám nebude páčiť kvalita alebo pohodlie, môžete nám ich do 30 dní vrátiť a my vám vrátime peniaze.

U nás nakupujete bez rizika. Zlepšite pohodlie sebe alebo vašim blízkym a vyberte si z našej ponuky ponožiek pre diabetikov s 30 dňovou GARANCIOU SPOKOJNOSTI.