Diabetické a zdravotné ponožky

4 položiek celkom
Dámske ponožky pre diabetikov IOMI Gentle Grip
€8,90

Tenké dámske ponožky pre diabetikov na zlepšenie pohodlia. Ponožky si zamilovali aj dámy s hrubými členkami alebo lýtkami. Ponožky majú voľný lem Gentle Grip, ktorý výborne...

IOLRD35
Tenké ponožky pre diabetikov Foot Morning
€5,90

Ponožky pre diabetikov s klasickou výškou lemu, ktoré neobmedzujú krvný obeh v chodidlách. Moderné ponožky pre diabetikov spĺňajú prísne požiadavky na funkciu a pohodlie ľudí s...

103_6001_0091_3941
Ponožky pre diabetikov SockShop IOMI Diabetic Ankle
Akcia
€10,20 –42 %
€5,90

Ponožky pre diabetikov s nízkym lemom do tenisiek a športovej obuvi. Ponožky majú voľný lem, ktorý nesťahuje cievy. Moderné ponožky pre diabetikov, ktoré spĺňajú prísne...

IOMITRA/39/CIE
Ponožky pre diabetikov IOMI Bamboo Blend Diabetic (3)
Akcia
€16,70 –41 %
€9,80

Ponožky pre diabetikov s obsahom bambusovej viskózy a extra roztiažnym lemom na lýtku. Voľný lem, ktorý nesťahuje lýtko si môžu užiť aj ľudia, ktorí nemajú diabetes. Lem...

IOMIBD/BIE/43-45

Čím sú ponožky pre diabetikov zvláštne?

Ponožky pre diabetikov majú oproti klasickým ponožkám niekoľko úprav, ktoré zlepšia užívateľovi pohodlie.

 • Voľný lem drží na lýtku bez nepríjemného pocitu škrtenia a stiahnutia ciev, ktoré zásobujú chodidlá. V ponožkách SockShop IOMI Diabetic nebudete mať otlačky v koži ani po celom dni strávenom na nohách.  
 • Plochý šev na prstoch znamená, že v špičke ponožky nič nezavadzia a nedráždi prsty. Plochý šev je prevencia proti poraneniu kože, otlakom a oderom na prstoch nohy.
 • Froté pod chodidlom chráni pokožku, odvádza vlhkosť a pôsobí preventívne proti vzniku otlakov. Froté je veľmi príjemné na dotyk a chôdza po ňom je zážitok.
 • Vzdušný materiál udrží chodidlá v príjemnej klíme bez toho, aby sa spotili. Materiál účinne odvedie vlhkosť z chodidiel čím pôsobí proti mykóze a plesni.

Starostlivosť o ponožky pre diabetikov

Všetky ponožky pre diabetikov, ktoré nájdete v našej ponuke môžete prať v práčke pri 40°C.

Naša ponuka ponožiek pre diabetikov

 • Ponožky pre diabetikov s vysokým lemom sú vhodné na jeseň, zimu, jar. Dĺžka lemu siaha do 3/4 lýtka.
 • Ankle majú dĺžku lemu, ktorá siaha tesne nad členok. Sú vhodné na jar a leto. Môžete ich nosiť do tenisiek, športovej a vychádzkovej obuvi.
 • Trainer majú krátky lem, ktorý siaha pod členok. Sú vhodné na jar a leto. Môžete ich nosiť v teniskách a športovej obuvi.

Farby ponožiek pre diabetikov

V našej ponuke nájdete ponožky pre diabetikov v dvoch farebných prevedeniach.

 • Biela farba je univerzálna
 • Čierna farba vhodná aj do elegantnej obuvi

Veľkosti ponožiek pre diabetikov

Všetky ponožky pre diabetikov v našej ponuke sú dostupné v troch veľkostiach

 • EU 37 - 42
 • EU 39 - 42
 • EU 43 - 45 (Táto veľkosť je vhodná aj pre ľudí s nohou EU 46. V prípade, že vám veľkosť nebude sedieť, môžete nám ponožky vrátiť a my vám vrátime peniaze).

Garancia spokojnosti na ponožky pre diabetikov v našej ponuke

Ponožky pre diabetikov SockShop IOMI Diabetic sú u našich zákazníkov veľmi obľúbené. Tiež majú nízku mieru reklamácii. Chceme, aby si pohodlie a kvalitu vyskúšalo čo najviac ľudí s diabetes, preto ku každému nákupu ponožiek pre diabetikov dávame 30 dňovú GARANCIU SPOKOJNOSTI v rámci ktorej môžete ponožky 30 dní vyskúšať. Ak sa vám nebude páčiť kvalita alebo pohodlie, môžete nám ich do 30 dní vrátiť a my vám vrátime peniaze.

U nás nakupujete bez rizika. Zlepšite pohodlie sebe alebo vašim blízkym a vyberte si z našej ponuky ponožiek pre diabetikov s 30 dňovou GARANCIOU SPOKOJNOSTI.