4 položiek celkom
Podpätenky na ochranu päty Thin comfort
€6,70 / pár

Tenké gélové podpätenky vhodné do obuvi s nízkym priehlavkom. Mäkký materiál chráni pätovú kosť pred tvrdými nárazmi Velúrový poťah zníži riziko predratia ponožky Tenký...

T036
MA029 1
€6,60 / pár

Podpätenky na zlepšenia pohodlia v tvrdej obuvi Sú vyrobené z mäkkého gélu Tlmia nepríjemné nárazy na pätovú kosť (pomáhajú šetriť kĺby a chrbát) Majú stredne vysoký okraj...

+ ďalšie
MA029
Gélové podpätenky na pätovú ostrohu U Shape
€8,90 / pár

Špeciálne vložky na odľahčenie tlaku z citlivej časti päty. Konštrukcia pripomínajúca podkovu odľahčí tlak pod pätovou kosťou a prenáša ho na okraj päty Zlepšia pohodlie...

M040_S_30-35
Nastaviteľné gélové vložky pre zvýšenie postavy 2,8 cm
€6,90 / pár

Nastaviteľné vložky do obuvi poskytujú pohodlné a diskrétne zvýšenie postavy o 2,8 cm. Sú ideálne pre každodenné použitie a hodí sa do rôznych typov obuvi. Možnosť postupného...

M024

Gélové podpätenky sú ortopedické pomôcky, ktoré sa používajú na zmiernenie bolesti a nepohodlia v oblasti päty. Fungujú tak, že absorbujú nárazy a rozkladajú váhu rovnomerne po celom chodidle.

Absorpcia nárazov

Gélové podpätenky sú vyrobené z pružného materiálu, ktorý sa dokáže deformovať pri dopade chodidla na zem. Pri tomto deformačnom procese gél absorbuje energiu nárazu a pomáha tak chrániť pätu pred poškodením.

Rozloženie váhy

Gélové podpätenky sú zvyčajne širšie ako bežné podpätenky. To umožňuje, aby sa váha rozložila rovnomerne po celom chodidle, vrátane päty, prstov a členka. To môže pomôcť zmierniť bolesť a nepohodlie v oblasti päty, ktoré je často spôsobené nadmernou záťažou alebo zápalom šľachy.

Zmiernenie bolesti päty a pätovej ostrohy

Gélové podpätenky môžu pomôcť zmierniť bolesť päty alebo pätovej ostrohy, ktoré sú často spôsobené nadmernou záťažou alebo zápalom šľachy.

Bolesť päty

Bolesť päty môže byť spôsobená rôznymi faktormi, ako sú napríklad plochá noha, hallux valgus, metatarsalgia alebo zápal šliach. Gélové podpätenky môžu pomôcť zmierniť bolesť päty tým, že absorbujú nárazy a rozkladajú váhu rovnomerne po celom chodidle.

Pätová ostroha

Pätová ostroha je výrastok kosti na spodnej časti päty. Môže byť spôsobená nadmernou záťažou päty alebo zápalom šľachy. Gélové podpätenky môžu pomôcť zmierniť bolesť spôsobenú pätovou ostrohou tým, že absorbujú nárazy a rozkladajú váhu rovnomerne po celom chodidle.

Gélové podpätenky sú účinnou ortopedickou pomôckou, ktorá môže pomôcť zmierniť bolesť päty alebo pätovej ostrohy. Ak trpíte bolesťou päty, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom alebo ortopédom, aby ste zistili, či sú gélové podpätenky pre vás vhodné.