Korektory kladivkových prstov

4 položiek celkom
klasik
€7,20 / ks

Pomôcka na korekciu 2. alebo 3. kladivkového prsta na nohe, ktorá vyrovná prst a zabráni jeho odieraniu o obuv. Veľkosť korektora závisí od obvodu prsta, na ktorý chcete...

S_K020_FM/L
Korektor na kladivkové prsty s mäkkou podporou z gélu a
€5,90 / pár

Korektor na kladivkové prsty s mäkkou podporou z gélu. Kladivkové prsty na nohe majú typický ohnutý tvar, ktorý pri chôdzi spôsobuje dva problémy: Bolesť v spodnej časti...

S_G032_FM
Korektor kladivkových prstov SUPPORT e
€7,90 / pár

Pomôcka usporiada krivé (kladivkové prsty) na nohe a poskytne im podporu v spodnej časti. Používanie pomôcky uľaví od bolesti a napätia v spodnej časti prstov na nohe. Gélový...

S_G044_FM
Podpora kladivkového prsta Kaps Support
€3,90 / ks

Podoprie prsty a pôsobí proti napätiu v spodnej časti prstov 

05_0434_SL
Často podceňované korektory kladivkových prstov sú dôležitou pomôckou na každý deň. Len so správnym korektorom na prste zvládnete náročné športové výkony, dlhé prechádzky alebo náročnú turistiku. V našej ponuke nájdete pomôcky a korektory na kladivkové prsty overených značiek: Dr.Grepl, Svorto, Hesty orthopedic, Comfoot. Každý jeden produkt v tejto kategórii sme pre Vás starostlivo zmerali. Vieme, ako veľmi je dôležité vybrať správny model a veľkosť. Veríme, že vďaka produktom v tejto kategórii bude pre Vás chôdza opäť pohodlná. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu, ktorý nájdete na stránke kontakt. 

Druhy korektorov kladivkových prstov

Existuje viacero druhov pomôcok na podporu alebo korekciu kladivkových prstov. Nasledujúci popis alebo popis v detaile produkte Vám pomôže pri výbere správneho korektoru. 

Gélová podpora kladivkových prstov

Vyplní priestor pod ohnutým kladivkovým prstom. Kladivkový prst má oporu a pri chôdzi nepociťujete bolesť a napätie v prednoží.  Podpora je o prst zafixovaná elastickou gélovou slučkou. Mäkký gélový materiál je vhodný aj do obuvi s menším priestorom pre prsty. Korektor na kladivkové prsty s mäkkou podporou z gélu zlepší pohodlie chôdze s ohnutými prstami na nohe.
 

Podpora kladivkových prstov - koža

Podobne ako gélová podpora kladivkových prstov poskytuje oporu prsta v spodnej časti. Podpora má tuhé latexové jadro, ktoré je potiahnuté usňou. Práve pre vyššiu tuhosť je  obľúbená u ľudí s väčšou telesnou hmotnosťou. Podpora je na prst zafixovaná elastickou slučkou. Veľkosť slučky je možné nastaviť. Dostupná v rôznych veľkostiach.
 

Korektor na kladivkový prst

Ak potrebujete svoje kladivkové prsty narovnať, potom je korektor správna pomôcka. Na prst si navlečiete elastickú slučku a podľa potreby pritiahnete. Prsty sa okamžite narovnajú. Ostanú fixované k mäkkej podložke. Podložka je tvorená z dvoch mäkkých vrstiev a tlmí drobné nerovnosti počas chôdzeKorektor kladivkových prstov na nohe s metavankúšom je dostupný v dvoch verziách: na jeden prsty alebo na tri prsty.
 
 Vyberte si pomôcku na kladivkové prsty, ktorá zlepší pohodlie počas prechádzky a športu