Detské vložky do topánok

S našimi vložkami do topánok zabezpečíte vašim deťom správne postavenie nohy od útleho veku.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Benefity Detské termo vložky do topánok ovčia vlna Cut High
€3,40 / pár

Detské vlnené vložky do topánok poskytujú vysokú úroveň tepelnej ochrany a pohodlia pre nohy vašich detí v chladnom počasí. Sú vyrobené z prírodnej ovčej vlny, čo zabezpečuje...

R101
Benefity Detské termo vložky do topánok s ovčou vlnou Cut Low
€3,40 / pár

Detské teplé zimné vložky do topánok poskytujú vysokú úroveň tepelnej ochrany a pohodlia pre nohy vášho dieťaťa v chladnom počasí. Sú vyrobené z prírodnej ovčej vlny, čo...

R103
Detske vlozky do topanok Happy Feet
€7,40 / pár

Tenké vložky do detskej obuvi so spevneným pätovým lôžkom Poskytujú miernu podporu detskému chodidlu Povrch z pravej kože vysáva vlhkosť z chodidla Tenký profil vložiek...

R009_23-24
Detské vložky do topánok proti poteniu Frotte
€5,30 / pár

Hygienické froté vložky do detskej obuvi pre maximálnu hygienu nôh dieťaťa. Balenie 1pár

R087_24

Detské nohy sú v procese rastu a vývoja a preto je dôležité dbať na ich správne postavenie a podporu. Jedným z prostriedkov sú vložky do topánok. V tejto kategórii vám predstavíme rôzne druhy detských vložiek, ich výhody a prečo by si ich rodičia mali objednať pre svoje deti.

Ortopedické vložky pre deti

Ortopedické vložky do topánok sú navrhnuté na zlepšenie polohy nôh a chodidiel a na prevenciu a riešenie rôznych problémov, ako sú ploché nohy alebo valgusové deformity.

Tieto vložky sú vyrobené z materiálov, ktoré sú odolné, mäkké a pružné. Ortopedické vložky poskytujú podporu a zlepšenie stability chodidiel, čím prispievajú k správnemu rastu a vývoju.

Gelové vložky pre deti

Gelové vložky sú vhodné pre deti, ktoré potrebujú väčšie pohodlie pri chôdzi a pomáhajú zmierňovať únavu a bolesť nôh. Tieto vložky sú vyrobené z mäkkého gélu, ktorý sa prispôsobí tvaru nohy a poskytuje optimálnu podporu pri chôdzi.

Vložky proti zápachu pre deti

Vložky proti zápachu sú vyrobené z antibakteriálnych materiálov, ktoré znižujú zápach nôh a zabraňujú vzniku baktérií. Tieto vložky sú vhodné pre deti, ktoré majú problémy so zápachom nôh.

Vložky s mäkkým alebo tvrdým jadrom pre deti

Vložky s mäkkým alebo tvrdým jadrom sú určené pre deti, ktoré majú citlivé nohy alebo potrebujú väčšiu podporu a stability. Mäkké jadro poskytuje väčšie pohodlie pri chôdzi, zatiaľ čo tvrdé jadro poskytuje väčšiu podporu a stability.

Vložky do detskej obuvi riešia mnoho problémov, ktoré môžu deti pri chôdzi trápiť. Pomáhajú udržiavať správne postavenie nohy, zlepšujú stabilitu a redukujú nárazy pri chôdzi. Zároveň poskytujú príjemné a pohodlné nosenie obuvi.

Ak hľadáte vložky do topánok pre vaše deti, môžete sa spoľahnúť na našu kvalitu a odbornosť. Ponúkame vám široký výber vložiek, ktoré sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov. Našou prioritou je zabezpečiť maximálne pohodlie a ochranu pre vaše deti.

Objednajte si u nás vložky do detskej obuvi a urobte z chodenia pre vaše deti pohodlný zážitok!