Ochrana prstov na nohe

So správnou ochranou prstov na nohách predídete vzniku otlakov, oderov, kurieho oka alebo mozoľov. Vyskúšajte niektorý z produktov v našej ponuke, ktorý ochráni Vaše prsty v topánkach.

Najpredávanejšie

7 položiek celkom
Ochrana prstov na nohe z gélu COMPLET a
€4,70 / pár

Ochrana prstov na nohe z gélu. Ochranná pomôcka na prevenciu pred odreninami a otlakmi na prstoch chodidla. Špicatý tvar je vhodný aj do dámskej obuvi na opätku.  

T009_P
Ochrana palca na nohe z gélu a
€3,90 / pár

Ochrana palca na nohe z gélu. Pomôcka na prevenciu pred poranením palca, otlakom a oderom. 2 mm hrubá gélová vrstva absorbuje tlak a oter od topánky. 

D003_S
Chránič prsta na nohe proti otlakom
€3,90 / pár
M036_S
Ochrana prstov a špičky chodidla TIP PROTECTOR
€6,90 / pár

Tvarovaná ochrana všetkých prstov v topánke. Produkt kompletne prekryje špičku nohy a chráni ju pred odieraním o vnútro obuvi. Možné používať v pančuchách aj v ponožkách. 100%...

D004
Tuba na ochranu prstov otlaky mozole kurie oka 14,5 cm TUBE CUT
€5,90 / ks

Tubová ochrana prstov na nohe s gélovým vnútrom a textilným povrchom. Môžete si vybrať verziu na palec alebo ostatné prsty nohy. Kompletná ochrana povrchu prstov na nohe...

A045_M
Medziprstná ochrana otlaky kurie oka mozole TEXTIL PROTECTOR
€4,90 / pár

Textilný návlek na prst chráni pokožku medzi palcom a 2. prstom nohy pred otlakmi, odermi a kurím okom. Gélový element na zníženie vzájomného odierania prstov Elastický...

D052_S
Tuba na ochranu prstov otlaky mozole kurie oka 3 cm TUBE
€3,30 / ks

3 cm dlhá ochranná tuba na 2., 3., 4. alebo 5. prst nohy (5. prst nohy = malíčkek. Pri použití na malíček je potrebné pomôcku odstrihnúť). Kompletná ochrana povrchu prstov na...

T033

So správnou ochranou prstov na nohách predídete vzniku otlakov, oderov, kurieho oka alebo mozoľov. Vyskúšajte niektorý z produktov v našej ponuke, ktorý ochráni Vaše prsty v topánkach.

Ochranné pomôcky na prsty nohy môžu mať rôznu formu.

Tubové návleky

Sú elastické "trubice", ktoré natiahnete na prst, ktorý je náchylný na tvorbu otlaku. Špeciálny materiál je v prvom rade bezpečný a elastický aby sa dokázal prispôsobiť tvaru a veľkosti prsta.

Otvorená alebo uzavretá ochrana prstov?

Ochranné návleky na prsty môžu mať otvorenú alebo uzavretú špicu. Ak máte problém na špičke prsta alebo nechta, zvážte uzavretú ochrannú pomôcku.

Ak sa otlaky, mozole, kurie oká alebo poranenia kože vyskytujú po obvode prsta, stačí otvorená pomôcka.

Textilná povrchová úprava pomôcok na ochranu prstov

Tubová ochrana prsta na nohe je dostupná aj vo variante s textilnou povrchovou úpravou, ktorá zníži trenie (firkciu) v tesnej obuvi. Nedôjde tak k zadrhavaniu prstov napr. v lodičkách.

Pomôcky na kompletnú ochranu špice chodidla

V našej ponuke tiež nájdete špeciálne ochranné pomôcky, ktoré sa nasadia na špicu chodidla a chránia všetky prsty na nohe.

Nech sa páči tu je odkaz na produkty.

Ochrana prstov na nohe Complet (bez tvarovania)

alebo

Ochrana prstov a špičky Tip Protector (so špeciálnym tvarovanim pre lepší komfort v oblasti palca na nohe).

Nedovoľte aby Vám problematická obuv zobrala radosť zo života. Ochráňte svoje prsty modernými pomôckami a užijete si komfortnú chôdzu.

V prípade otázok nám neváhajte napísať na info@inohy.sk