Korektory a chrániče na malíček

Máte problém s tvorením otlakov a mozoľov na malíčkoch nohy? Pozorne si preštudujte produkty v tejto kategórii. Máme pre Vás pomôcky na korekciu aj ochranu malíčkov na nohe, ktoré výrazne zlepšujú komfort nôh v uzavretej obuvi.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Korektor malička s chráničom a otvorom na 3 prsty a
€6,30 / pár

Korektor malička s chráničom a otvorom na 3 prsty. Pomôcka rieši tri časté problémy nôh: Vybočený malíček na nohe Bolesť kĺbu malička Otlaky na kĺbe 3. a 4. prsta nohy 

D040_S
Korektor malička s chráničom kĺbu GEL a
€5,70 / pár

Korektor malička s chráničom kĺbu. Účinná pomôcka, ktorá vyrovná pozíciu malička pri chôdzi a špeciálnym chráničom prekryje kĺb malička. Nedochádza tak k odieraniu kĺbu malička...

D002_S
Korektor malička na oddelenie prstov a
€5,60 / pár

Korektor malička na oddelenie prstov. Pomôcka pri chôdzi vyrovná malíček a bráni jeho prekrytiu so 4. prstom na nohe. Korektor je možné použiť aj v úzkej obuvi ako sú lodičky...

M033_S
Chránič kĺbu malička pred otlakom GEL a
€4,90 / pár

Chránič kĺbu malička pred otlakom. Pomôcka z elastického gélu prekryje kĺb malička na nohe a chráni ho pred odieraním o obuv.  

M034_S

Pomôcky na korekciu polohy vybočeného malíčka v obuvi

Začíname s predstavením pomôcok, ktoré upravujú polohu vybočeného malíčka v topánke.

Korektory malíčka

Sú gélové pomôcky, ktoré využívajú špeciálnu konštrukciu na separovanie malíčka od 4. prsta nohy. Pomáhajú upratať "krivý malíček" a oddeľujú ho od susedného prsta.

Správne separované prsty v okolí malíčka sa vzájomne nedotýkajú, vďaka čomu nedochádza k odieraniu a treniu. Používanie korektora redukuje riziko výskytu otlakov, oderov alebo poranení pokožky medzi malíčkom a susedným prstom.

Niektoré korektory na malíček sú vybavené integrovanou ochranou kĺbu, ktorá prekryje kĺb tak, aby nedochádzalo k jeho odieraniu o vnútro obuvi. Takáto ochrana funguje výborne v každej uzavretej topánke. Napr: lodičky, pracovná obuv, turistická obuv alebo tenisky.

Korektor malíčka na 3 prsty

Je multifunkčná pomôcka na separovanie 3., 4. a 5. prsta na nohe. Pomáha vyrovnať, chrániť a vzájomne oddeliť prsty v okolí malíčka. Je ideálny pre ľudí s vybočeným malíčkom.

Pomôcka má integrovanú ochranu kĺbu malíčka (chráni kĺb z bočnej strany).

Korektor malíčka Gel

Je pomôcka, ktorá koriguje polohu malíčka a oddeluje ho od 4. prsta na nohe. Redukuje riziko otlaku medzi malíčkom a susedným prstom + chráni kĺb z bočnej strany.

Korektor malíčka - oddeľovač prstov

Je dvojitá slučka s gélu, ktorá separuje malíček od 4. prsta na nohe. Vďaka minimalistickým rozmerom je vhodná aj do veľmi tesnej obuvi ako sú lodičky alebo balerinky.

Ochranné pomôcky na malíček

Sú takisto vyrobené z gélu, ktorý je bezpečný pre pokožku a zároveň dostatočne odolný aby chránil malíček.

Ochranná pomôcka na malíček má jedinú funkciu - ochrana kĺbu malíčka pred kontaktom s obuvou.

V ponuke máme dva druhy ochranných pomôcok pre malíček:

Chránič kĺbu malíčka (zameraný na bočnú ochranu malíčka). Je vhodný pre ľudí, ktorým sa tvoria otlaky, mozole alebo kurie oká na bočnej strane kĺbu malíčka.

alebo

Korektor vybočeného malíčka Bottom Protector (zameraný na korekciu polohy malíčka a ochranu spodnej časti kĺbu). Táto pomôcka je vhodná pre ľudí, ktorí majú problém s otlakmi a mozoľmi na spodne časti kĺbu malíčka.