Pomôcky na haluxy - SADA 1

Kód: HA_A055_ZH02
Novinka
Značka: FeetExpert
€29,90 / balenie
Do 3 pracovných dní u Vás

Unikátna sada pomôcok na haluxy pre ľudí s vybočeným palcom (Hallux Valgus)

  • Obsahuje overené produkty, ktoré si zákazníci opakovane objednávali
  • V balení nájdete bandáže, gumu na precvičenie svalov palca aj gélové korektory na haluxy
  • Všetko máte v jednom balíku
  • Počet ks v sade (11 ks - viď. fotografia s očíslovanými produktami)

Veľkosť pomôcok je vhodná pre chodidlá EU 36 - 42 

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme vám náš cenovo zvýhodnený balík pomôcok na haluxy - SADA 1. Táto špeciálna sada obsahuje overené pomôcky, ktoré vám poskytnú úľavu od nepríjemných symptómov Hallux Valgus. S touto sadou budete mať všetko, čo potrebujete na riešenie tohto nepohodlného problému.

Hlavné benefity balíka pomôcky na haluxy SADA 1:

  • Redukcia Nepríjemných Symptómov Hallux Valgus: Sada 1 je navrhnutá tak, aby efektívne pomáhala pri znížení bolestí a nepohodlia spojených s Hallux Valgus. S pravidelným používaním našich produktov môžete očakávať postupné zlepšenie vášho stavu a úľavu od bolesti.
  • Ochrana Pred Otlakmi Medzi Palcom a 2. Prstom: Otlaky medzi palcom a 2. prstom na nohe môžu byť nepríjemné a bolestivé. Naša sada vám poskytne spoľahlivú ochranu pred týmito otlakmi, čím vám umožní komfortnejšie chôdzu.
  • Kompletné Balenie: Sada 1 obsahuje všetky potrebné produkty v jednom balení, čo vám ušetrí čas a úsilie pri hľadaní jednotlivých pomôcok. A k tomu ešte prichádza výhodná cena, takže môžete získať kvalitné riešenie za skvelú cenu.
  • Guma na Precvičenie Svalov Palca: Precvičovanie svalov palca je kľúčovým krokom pri riešení Hallux Valgus. Sada obsahuje špeciálnu gumu, ktorá vám pomôže posilniť svaly palca a zlepšiť jeho polohu.

Prečo je SADA 1 unikátna?

Naša sada pomôcok na haluxy, je navrhnutá tak, aby vám priniesla úľavu bez zbytočného hľadania a testovania rôznych produktov. Používanie je jednoduché a efektívne, a to vám umožní zažiť úľavu od symptómov Hallux Valgus.

Čo obsahuje SADA 1?

Obsah SADA 1 pomôcky na haluxy

Zbavte sa nepríjemných pocitov, ktoré sú spojené s Hallux Valgus pomocou overených produktov v SADE 1.

Objednajte si sadu pomôcok na haluxy - SADA 1 ešte dnes a sledujte zlepšenie v oblasti pohodlia a životného štýlu! To si predsa zaslúžite!

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KT Avatar autora | 14.9.2023
Zatiaľ som nevyskúšala všetky pomôcky z balíku. Tie ktore som nosila splnili moje očakávanie. Doručenie tiež prebehlo v poriadku takže spokojnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: