MYKORED

Mykored je renomovaný výrobca kozmetických produktov zameraných na liečbu a prevenciu nechtovej mykózy. Svoju pôsobnosť začal v roku 1990 a odvtedy sa stal jedným z lídrov v oblasti kozmetických riešení pre nechtové problémy.

Produkty Mykored

Sú založené na najnovších výskumoch a technológiách, ktoré pomáhajú zlepšovať zdravie nechtov a odstraňovať nežiaduce príznaky ako sú napríklad žlté odtiene, krehkosť a lámavosť. Všetky produkty Mykored sú vyrobené z prírodných zložiek a sú šetrné k nechtom a okolitým tkanivám.

Okrem produktov na liečbu nechtových problémov, Mykored ponúka aj produkty na starostlivosť o nechty a zlepšenie ich celkového vzhľadu. Tieto produkty sú ideálne pre tých, ktorí sa chcú starať o svoje nechty a chrániť ich pred budúcimi problémami.

Dlhoročné skúsenosti s produktami na nechtovú mykózu

V Mykorede majú bohaté skúsenosti v oblasti kozmetických produktov pre nechty a dokázali sa etablovať ako spoľahlivý partner v oblasti zdravia a krásy nechtov. Ich produkty sú ocenené zákazníkmi na celom svete a Mykored je dnes jedným z najpopulárnejších výrobcov kozmetických produktov na nechtovú mykózu.

Krém na nechty

Medzi najobľúbenejšie produkty Mykored patrí krém na nechty Mykored Forte, ktorý je špeciálne navrhnutý na liečbu a prevenciu nechtovej mykózy. Tento krém obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú zlepšiť zdravie nechtov a zničiť baktérie, ktoré spôsobujú nechtovej infekcie. Používanie Mykored Forte krému pravidelne môže pomôcť zlepšiť vzhľad a kvalitu nechtov.

Sprej proti plesni

Ďalším populárnym produktom je sprej proti plesni a zápachu Mykored. Tento sprej je ideálny pre tých, ktorí sa trápia s nepríjemným zápachom z nechtov. Obsahuje špeciálne zložky, ktoré pomáhajú eliminovať plesne a huby, ktoré spôsobujú zápach a infekcie. Používanie spreja Mykored pravidelne môže pomôcť zlepšiť zdravie a hygienu nechtov a zabrániť budúcim problémom.

Roztok proti plesni medzi prstami

Pre tých, ktorí trpia nechtovou mykózou medzi prstami, Mykored ponúka roztok proti plesni medzi prstami. Tento roztok obsahuje antifungálne zložky, ktoré pomáhajú zničiť huby a plesne v oblasti medzi prstami. Používanie Mykored roztoku pravidelne môže pomôcť zlepšiť vzhľad a pohodlie v tejto oblasti.

Olej na nechty

Olej na nechty proti mykóze Mykored je ďalší produkt, ktorý sa vyznačuje účinnosťou v boji proti nechtovej mykóze. Tento olej obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú zlepšiť zdravie nechtov a zničiť baktérie a huby, ktoré spôsobujú infekcie. Používanie Mykored oleja na nechty pravidelne môže pomôcť zlepšiť celkový stav a vzhľad nechtov.

4 položiek celkom
MYKORED sprey proti plesni na nohách 70 ml
€8,90 / ks

Sprejová tinktúra na nechty Mykored - deodorizuje a stará sa o pokožku medzi prstami na nohách. Pomáha predchádzať infekciám kože vrátane atletickej nohy (mykóza pokožky medzi...

3563
MYKORED Forte krém na nechty proti mykóze 20 ml
€8,90 / ks

Extra účinný krém na nechty proti mykóze s klotrimazolom. Regeneruje štruktúru nechta Obsahuje urea, alntoin, panthenol Pôsobí na necht aj okolitú kožičku Balenie...

3559
MYKORED olej na nechty proti mykóze 15 ml
€8,90 / ks

Olej na nechty s klotrimazolom mimoriadne účinný pri regenerácii nechtov a nechtovej kožičky napadnutej mykózou. Vhodný na lámavé a na mykózu náchylné nechty Vitamíny...

3558
MYKORED roztok proti plesni medzi prstami 50 ml
€8,90 / ks

Riedky roztok na pokožku, nechty a nechtovú kožičku s účinkom proti plesni a mykóze Urea Kyseliny salicylová Izopropylalkohol undecylenamid-DEA Balenie s pipetou na...

3560

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom