MYKORED sprej proti plesni na nohách 70 ml

€8,90 / ks
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ

Sprejová tinktúra na nechty Mykored - deodorizuje a stará sa o pokožku medzi prstami na nohách. Pomáha predchádzať infekciám kože vrátane atletickej nohy (mykóza pokožky medzi prstami - prejavuje sa roztrhnutím kože, pálením a svrbením).

 • Bezpečné, bezbolestné a účinné pri liečbe infekcií nechtov
 • Jednoduchý mechanický rozprašovač na presné lokálne dávkovanie
 • Je vhodný pre všetky typy pleti a je vhodný pre diabetikov

 Balenie obsahuje 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Mykored Sprej na nohy proti mykóze

Tesné topánky a ponožky často spôsobujú neústupný zápach nôh, ktorý bežný sprej na nohy často neodstráni. Sú to najmä citlivé priestory medzi prstami, ktoré sa často nedostatočne intenzívne ošetrujú.

Vlhké a teplé podnebie okolo chodidiel vedie k rýchlemu množeniu baktérií na pokožke chodidiel. Dôsledkom toho môže byť nielen nepríjemný zápach, ale môže viesť aj k atletickej nohe a infikovaným nechtom.

Mykored sprej je účinný pri liečbe a prevencii príčin zápachu nôh na mikrobiálnej úrovni. Používa sa lokálne. Mechanický rozprašovací mechanizmus uľahčí nastriekanie na kožu a medzi prsty na nohách a nechty. 

Upozornenie! Neodporúča sa pre deti mladšie ako tri roky. Tehotné ženy by sa mali pred použitím akéhokoľvek lieku vždy poradiť so svojím lekárom.

Produkt Mykored je založený na osvedčenej kombinácii účinných látok, ktoré účinne inhibujú rast baktérií a plesní. Vzniku nepríjemného zápachu nôh tak možno účinne predchádzať. Mykored neovplyvňuje prirodzenú transpiráciu pokožky. Kožné kondicionéry a urea v jeho zložení zároveň vyživujú pokožku chodidla.

Mykored  svojimi dodatočnými protiplesňovými vlastnosťami pomáha predchádzať nežiaducemu osídleniu pokožky škodlivými hubami. Po návšteve sauny, bazéna alebo verejnej sprchy použitie Mykoredu podporuje hygienu nôh a pomáha tak znižovať riziko plesňovej infekcie.

Mykored deodorant je účinný v boji proti zápachu nôh a prináša viaceré výhody:

 • 100% redukcia zápachu: Mykored deodorant obsahuje špeciálne zložky, ktoré účinne neutralizujú zápach spôsobený baktériami a plesňami. Zanecháva vaše nohy svieže a bez nepríjemného zápachu.
 • Dlhodobá ochrana: Deodorant Mykored poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred zápachom nôh. Jeho účinná formula zabraňuje tvorbe nepríjemného zápachu.
 • Zlepšenie hygieny nôh: Použitie Mykored deodorantu podporuje zdravé a hygienické prostredie pre vaše nohy. Zabraňuje množeniu baktérií a plesní, ktoré sú zodpovedné za nepríjemný zápach, a poskytuje nohám pocit čistoty a pohodlia.

S Mykored deodorantom si môžete byť istí, že vaše nohy budú chránené pred zápachom a budete sa cítiť sviežo po celý deň.

Aplikácia spreju na nechty Mykored:

 • Aplikujte MYKORED priamo na infikovanú oblasť aspoň raz denne, môže byť užitočné použiť vatový tampón namočený v MYKORED
 • Pri plesňových infekciách nechtu držanie palca na nohe zvisle a kvapkanie Mykoredu na špičku palca umožní, aby tekutina stekala popod necht a po stranách nechtového lôžka.
 • Dĺžka času potrebného na liečbu infekcie sa bude líšiť v závislosti od závažnosti infekcie a veku pacienta. Infekcie nechtov trvajú mnoho mesiacov, kým zdravý rast nahradí infikovanú oblasť.
 • Váš pedikér vám poradí na základe vášho osobného pokroku.

Pri aplikácii MYKORED na infikované tkanivo nezáleží na tom, či sa dostane na zdravú kožu alebo nechty, nespôsobí poškodenie. Ak sa u vás vyskytne akákoľvek nežiaduca reakcia, poraďte sa so svojím pedikérom.

Testy produktu Mykored sprej na nohy proti plesni, mykóze a kvasinkám

Uskutočnili sa rozsiahle testy a zistilo sa, že MYKORED mal zreteľný účinok na nasledujúce huby a kvasinky

 • Trichophyton verrucosum Epidermophyton floccosum Trichophyton violaceum
 • Trichophyton mentagrophytes Trichophyton rubrum Mikosporum canis

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika na domácu pedikúru
Problém: Mykóza a pleseň
5
4x
4
0x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
3
BK Avatar autora | 18.8.2023
Zatiaľ sa mi nedarí zbaviť nakazenia...
5
LT Avatar autora | 23.5.2023
Som spokojná určite odporúčam
3
ŠN Avatar autora | 3.3.2023
Zatiaľ som spokojný ak to budem mať všetko v poriadku tak potom ešte ohodnotim
5
EH Avatar autora | 27.1.2023
Používam dlhodobo vo forme kvapiek, ako spray som objednala prvýkrát,ale so samotným výrobkom som veľmi spokojná.
5
JP Avatar autora | 29.12.2022
objenávala som si ho už po druhý krát, som spokojná,pomáha
5
JP Avatar autora | 15.10.2022
zatial som velmi spokojna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: