MYKORED sprej proti plesni na nohách 70 ml

Kód: 3563
€8,90 / ks
Do 3 pracovných dní u Vás

Sprejová tinktúra na nechty Mykored - deodorizuje a stará sa o pokožku medzi prstami na nohách. Pomáha predchádzať infekciám kože vrátane atletickej nohy (mykóza pokožky medzi prstami - prejavuje sa roztrhnutím kože, pálením a svrbením).

  • Bezpečné, bezbolestné a účinné pri liečbe infekcií nechtov
  • Jednoduchý mechanický rozprašovač na presné lokálne dávkovanie
  • Je vhodný pre všetky typy pleti a je vhodný pre diabetikov

 Balenie obsahuje 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Mykored Sprej na nohy proti mykóze

Tesné topánky a ponožky často spôsobujú neústupný zápach nôh, ktorý bežný sprej na nohy často neodstráni. Sú to najmä citlivé priestory medzi prstami, ktoré sa často nedostatočne intenzívne ošetrujú.

Vlhké a teplé podnebie okolo chodidiel vedie k rýchlemu množeniu baktérií na pokožke chodidiel. Dôsledkom toho môže byť nielen nepríjemný zápach, ale môže viesť aj k atletickej nohe a infikovaným nechtom.

Mykored sprej je účinný pri liečbe a prevencii príčin zápachu nôh na mikrobiálnej úrovni. Používa sa lokálne. Mechanický rozprašovací mechanizmus uľahčí nastriekanie na kožu a medzi prsty na nohách a nechty. 

Upozornenie! Neodporúča sa pre deti mladšie ako tri roky. Tehotné ženy by sa mali pred použitím akéhokoľvek lieku vždy poradiť so svojím lekárom.

Produkt Mykored je založený na osvedčenej kombinácii účinných látok, ktoré účinne inhibujú rast baktérií a plesní. Vzniku nepríjemného zápachu nôh tak možno účinne predchádzať. Mykored neovplyvňuje prirodzenú transpiráciu pokožky. Kožné kondicionéry a urea v jeho zložení zároveň vyživujú pokožku chodidla.

Mykored  svojimi dodatočnými protiplesňovými vlastnosťami pomáha predchádzať nežiaducemu osídleniu pokožky škodlivými hubami. Po návšteve sauny, bazéna alebo verejnej sprchy použitie Mykoredu podporuje hygienu nôh a pomáha tak znižovať riziko plesňovej infekcie.

Aplikácia spreju na nechty Mykored:

  • Aplikujte MYKORED priamo na infikovanú oblasť aspoň raz denne, môže byť užitočné použiť vatový tampón namočený v MYKORED
  • Pri plesňových infekciách nechtu držanie palca na nohe zvisle a kvapkanie Mykoredu na špičku palca umožní, aby tekutina stekala popod necht a po stranách nechtového lôžka.
  • Dĺžka času potrebného na liečbu infekcie sa bude líšiť v závislosti od závažnosti infekcie a veku pacienta. Infekcie nechtov trvajú mnoho mesiacov, kým zdravý rast nahradí infikovanú oblasť.
  • Váš pedikér vám poradí na základe vášho osobného pokroku.

Pri aplikácii MYKORED na infikované tkanivo nezáleží na tom, či sa dostane na zdravú kožu alebo nechty, nespôsobí poškodenie. Ak sa u vás vyskytne akákoľvek nežiaduca reakcia, poraďte sa so svojím pedikérom.

Testy produktu Mykored sprej na nohy proti plesni, mykóze a kvasinkám

Uskutočnili sa rozsiahle testy a zistilo sa, že MYKORED mal zreteľný účinok na nasledujúce huby a kvasinky

  • Trichophyton verrucosum Epidermophyton floccosum Trichophyton violaceum
  • Trichophyton mentagrophytes Trichophyton rubrum Mikosporum canis

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EH Avatar autora | 27.1.2023
Používam dlhodobo vo forme kvapiek, ako spray som objednala prvýkrát,ale so samotným výrobkom som veľmi spokojná.
5
JP Avatar autora | 29.12.2022
objenávala som si ho už po druhý krát, som spokojná,pomáha
5
JP Avatar autora | 15.10.2022
zatial som velmi spokojna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: