Gehwol

Webová stránka značky: Gehwol

Značka Gehwol

Eduard Gerlach GmbH so svojimi dvoma značkami GEHWOL a GERLACH TECHNIK je jedným z najvýznamnejších dodávateľov kompletného sortimentu produktov starostlivosti o nohy a vybavenia pre ambulancie a kozmetické inštitúty.

Tam, ako aj v lekárňach, sú produkty GEHWOL najpredávanejšou kozmetikou pre starostlivosť o nohy – a najznámejšou v celej krajine. „Všetko pre zdravie nôh“: V súlade s týmto mottom sa Gerlach od roku 1868 stará o zdravie nôh ľudí na celom svete.

V Nemecku sa dlhoročne etablovaná spoločnosť spolieha na exkluzívne partnerstvo s lekárňami, pracoviskami starostlivosti o nohy a kozmetickými inštitútmi. Výsledkom tohto spojenia je vysoký štandard kvality produktov Gerlach.

Tradičné hodnoty

Už 150 rokov je v centre nášho konania jedna otázka: Čo môžeme urobiť, aby sme našim nohám dali trochu viac pohody? Naša značka: GEHWOL sa zrodila z tejto motivácie. Odpovede na túto otázku nenájdeme sami vo forme kvalitných prípravkov, prírodných receptúr a inovatívnych technológií. Existujú rôzne zložky, ktoré prispievajú k výsledku. Základom sú naše hodnoty.

Inovácia

Gehwol sa považuje za hybnú silu profesionálnej starostlivosti o nohy a priekopníka na trhu starostlivosti o nohy. Spoločnosť sa zrodila z inovácie - krému na nohy. V budúcnosti by mala pokračovať v raste prostredníctvom inovácií pre nové nápady na produkty.

Kvalita

Pre zabezpečenie kvality v Gerlachu platia prísne pravidlá. Starostlivý výber surovín, svedomitosť pri výrobe produktov a kontrola hotových výrobkov zaručujú trvalo vysokú kvalitu.

Zákazník

Spoločnosť sa svojimi produktmi stará o „dobre chodidiel“ už 150 rokov a aj v budúcnosti bude robiť všetko pre to, aby boli zdravé. Pomáhať zákazníkom s problémami s nohami a uspokojovať ich potreby a priania je pre Gerlach nevyhnutné. Značky Gerlasan a Gerlavit rozširujú sortiment o produkty starostlivosti o telo.

Príroda

Pri vývoji produktov v Gerlachu sa kladie dôraz na prírodné zložky a použitie esenciálnych olejov. Gerlach predstavuje leitmotív: Prírodná sila pre pohodu nôh. Mnohé produkty GEHWOL sú založené na tom najlepšom z prírody. Tu zohráva hlavnú úlohu čistota a prirodzenosť, účinnosť a trvácnosť.

Aby naše nohy boli zdravé

Poslaním značky Gehwol je ďalej rozvíjať trh profesionálnej starostlivosti o nohy. Gehwol miluje a urobí všetko pre to, aby boli zdravé. Kompetentný tím z rôznych oddelení v spoločnosti rozvíja nápady, ktoré nielen zodpovedajú aktuálnym požiadavkám trhu. Gehwol sa tiež snaží sledovať trendy, aby mohol slúžiť budúcemu trhu. Aj v budúcnosti chce spoločnosť povedať: O nohy, ktoré sa veľa pohybujú, by ste sa mali s GEHWOL vždy starať.

História

V roku 1868 vyučený chemik Eduard Gerlach prevzal po svojom otcovi tradičnú predajňu potravín a pridal k podniku nový obchodný priestor - drogériu. Starostlivosť o nohy nebola v tom čase hlavnou činnosťou, ale čoskoro by mala byť. Pretože Gerlach rozpoznal znaky doby: Dobrá, pohodlná kožená obuv ešte nebola produktom pre bežného občana, ktorý bol ako robotníci v továrni alebo poľnohospodári vystavení extrémnemu zaťaženiu nôh.

Gerlach svojimi pozorovaniami vedel, aké nepríjemne bolestivé môžu byť rany a pľuzgiere. V roku 1882 pod názvom E. GERLACH’S PRAESERVATIV CREAM uviedol na trh prvý priemyselne vyrábaný krém na nohy na svete.

Od potašového kúpeľa po krém na starostlivosť o nohy

Potašový kúpeľ nôh bol známy svojimi vlastnosťami zmäkčovania rohovky a hojenia rán, no sotva sa dal použiť počas dlhých pochodov, ktoré boli v tom čase bežné. Preto Eduard Gerlach hľadal praktické riešenie, ktoré by poskytovalo ochranu pred vredmi a pľuzgiermi a bolo cenovo dostupné pre každého.

V roku 1882 priniesol na trh krém, ktorý pozostával z nenasýtených mastných kyselín, špeciálneho lekárskeho mydla a minerálnych lubrikantov - PRAESERVATIV-CREAM E. GERLACHA. Produkt, ocenený mnohými medzinárodnými oceneniami, ohlásil novú éru: zrodil sa riešenie problémov a starostlivosť o nohy sa stala cenovo dostupnou pre široké vrstvy obyvateľstva.

Gerlach tak vytvoril predpoklady pre vznik všeobecného povedomia o starostlivosti o nohy vo všetkých vrstvách spoločnosti.

GEHWOL - Všetko pre pohodu nôh

Odvtedy je spoločnosť partnerom, priateľom a zdrojom inšpirácie pre profesionálnu a domácu starostlivosť o nohy v Nemecku a na medzinárodnej úrovni. A tak je samozrejmé, že starostlivosť o nohy dostala názov značky, ktorý hrdo vyjadruje tento sebaobraz: GEHWOL.

Všetko pre pohodu nôh. S nápisom "Výroba farmaceutických, chemicko-technických prípravkov: prostriedky na boľavé a spotené nohy" bola ochranná známka GEHWOL zaregistrovaná v roku 1910 a neskôr zaregistrovaná v úlohe ochrannej známky cisárskeho patentového úradu.

Dnes je GEHWOL podľa výsledkov prieskumu trhu najznámejšou a zároveň jednou z najobľúbenejších značiek starostlivosti o nohy a dokonca aj najčastejšie používanou značkou starostlivosti o nohy v špecializovaných predajniach v Nemecku.

FUSSKRAFT - výhradne pre špecialistov na nohy

Partnerstvo so špecialistom na nohy je jedným z dôvodov, prečo sa vynález krému na nohy stal úspešným aj po dnešnom dátume: V povojnovom Nemecku sa profesionálna starostlivosť o nohy začala etablovať ako nezávislá služba na zdravotníckom trhu, pôvodne z popis práce kúpača.

Špecialisti na nohy majú najlepší prehľad o zdraví nôh svojich zákazníkov. Práve oni môžu dať tie najlepšie odporúčania pre vývoj produktov starostlivosti o nohy. Z tohto dôvodu Gerlach v roku 1961 uviedol na trh GEHWOL FUSSKRAFT, sériu produktov, ktorá je výlučne zameraná na potreby postupov starostlivosti o nohy, je dostupná iba tam, a preto je úzko spojená s poradenskými schopnosťami odborníkov na nohy.

Priekopnícka práca aj v technických zariadeniach

Od roku 1965 sa ponuka rozširovala: Divízia GERLACH TECHNIK vznikla ako reakcia na rozširujúci sa trh služieb. Rovnako ako v prípravnej oblasti, aj technické vybavenie ťaží z tradične blízkeho vzťahu s odborníkom na chodidlá:

Impulzy vždy pochádzajú z jeho praxe, ktorú spoločnosť preberá a premieňa na ponuku podľa potrieb profesionála. Užívateľská prívetivosť, praktickosť, technický výkon, ergonómia, jednoduchosť, dizajn a hygiena sú na to ideálnym návodom.

71 položiek celkom
Krém na nohy Gehwol Extra
€10,20 / ks

Univerzálny krém na starostlivosť o nohy so širokou škálou účinkov. Pre dennú intenzívnu starostlivosť Balenie obsahuje 75 ml

112410505
Gehwol Soft Feet Lotion hydratačné mlieko na nohy a chodidlá
€14,30 / ks

Hydratačné mlieko na nohy a chodidlá s unikátnym extraktom z lekna a hodvábu. Pravidelné používanie mlieka vedie k zdravému a pestovanému vzhľadu pokožky nôh a chodidiel....

1012507
Sprej na nohy a obuv proti zápachu Gehwol Fuss + Schuh Deo
€11,70 / ks

Sprej je určený na chodidlá aj do obuvi. Obsahuje Zinok-Ricinoleat, ktorý eliminuje baktérie, ktoré produkujú zápach nôh. Balenie obsahuje 150 ml

1123608
Pemza Gehwol Hornhaut Schwamm
€5,70 / ks

Pemza na nohy odstráni tvrdú, zrohovatenú kožu z prstov a chodidiel. Po úprave chodidiel pomocou pemzy Gehwol ostanú chodidlá hladké a bez náznaku suchej bielej kože. Balenie...

102770000
Svieži kúpeľ na nohy a chodidlá Gehwol Frische Fussbad
€11,30 / ks

Osviežujúci kúpeľ na unavené chodidlá s mentolom a ureou na zmäkčenie pokožky. Oblasti so suchou a tvrdou pokožkou po kúpeli zmiznú a chodidlá ostanú jemné a voňavé. Kúpeľ je...

1025526
Byliný kúpeľ na nohy Gehwol Fussbad
€10,40 / ks

Bylinkový kúpeľ na unavené nohy, pri ktorom dokonale zrelaxujete po namáhavom týždni. Kúpeľový prípravok na nohy obsahuje prírodné oleje z rozmarínu, voňavej levandule a...

1124916
Deo sprej na nohy Sprej na nohy Gehwol pflegendes Fussdeo proti zápachu
€11,10 / ks

Sprej na nohy proti zápachu s rozmarínom a levandulou osvieži chodidlá. Nohy ošetrené sprejom Gehwol pflegendes Fussdeo nepáchnu ani po dlhom dni v nepriedušných...

1023808
Olej na nechty proti mykóze a plesni - Gehwol Nagel Pflege 15 ml
€10,80 / ks

Olej na nechty obsahuje vitamín E a esenciálny olej z kamiliek. Olej je plný vitamínov, minerálov a látok, ktoré podporu zdravý rast nechtov pri liečbe mykózy. Maximálny...

1125101
Gehwol Hühneraugen Tinktur účinný roztok na kurie oká
€8,70 / ks

Veľmi účinný nemecký roztok na ošetrenie kurieho oka. Balenie obsahuje 15 ml

1025901
Gehwol zmäkčovač nechtov Gehwol med Nagel weicher 15 ml
€11,40 / ks

Zmäkčovač nechtov zmierni následok zarasteného nechtu tým, že zlepší flexibiltu nechta. Po aplikovaní produktu je hrana zarasteného nechta pružná čím sa zníži tlak na nechtový...

1140401
Náplasť na otlaky Gehwol Blasenpflaster 3 veľkosti
€8,80 / balenie

Aktívna pomoc na rýchle hojenie otlaku a pľuzgieru.V balení sú 3 rôzne veľkosti a 3 rôzne tvary náplasti. Náplasť Gehwol Blasenpflaster odoberie nadbytočnú vlhkosť z...

1127622
Náplasť na otlaky Gehwol Blasenpflaster
€8,90 / balenie

Aktívna pomoc na rýchle hojenie otlaku a pľuzgieru. Náplasť Gehwol Blasenpflaster odoberie nadbytočnú vlhkosť z pľuzgiera čím urýchli hojenie. Náplasť môžete použiť aj ako...

1127621
Gehwol Vorfusspolster mit Elastikbinde bandáž na ochranu bruška chodidla
€11,80 / ks

Mini bandáž pôsobí proti bolesti / pichaniu v brušku chodidla pri státí, chôdzi alebo športe. Výhoda bandáže spočíva v minimalistickom elastickom upevnení na chodidlo, ktoré v...

102681400
Bandáž Gehwol Vorfuspolster mit Bandage na ochranu bruška chodidla
€14,40 / ks

Pružná bandáž pôsobí proti bolesti / pichaniu v brušku chodidla pri státí, chôdzi alebo športe. Hrubá vrstva polymérového gélu chráni celú oblasť bruška chodidla a pôsobí tak...

102681200
Gélová ochrana bruška chodidla Gehwol Vorfuspolster G
od €17,30 / pár

Gélová ochrana pôsobí proti bolesti bruška chodidla v dôsledku priečne plochej nohy. Pomôcka má zosilenú strednú časť, ktorá je pri chôdzi najviac zaťažená. Ochranu bruška...

1026904
Gehwol Vorfuspolster ochrana bruška chodidla pred bolesťou
€11,30 / ks

Gélová ochrana potiahnutá elastickou tkaninou pôsobí proti bolesti bruška chodidla v dôsledku priečne plochej nohy. Pomôcka má hrúbku len 2 mm a je vhodná aj do úzkej elegantnej...

1026801
Podpora kladivkových prstov Gehwol Hammerzehen Polster G
€9,20 / ks

Chráni spodnú časť kladivkových prstov a pôsobí proti bolesti pri chôdzi. Podpora je veľmi pohodlný vankúš, ktorý podrží ohnuté kladivkové prsty pri každom odraze a uľaví tak od...

1026916
Korektor kladivkových prstov Gehwol Korrekturring
€13,90 / balenie

Chráni a vyrovná kladivkové prsty na nohe. Korektor vyrovná ohnutý kladivkový prst a tým zabráni oteru kĺbu prsta o vnútro obuvi. Výhoda pomôcky je, že má asymetrický tvar,...

1026901
Balzám na chodidlá Gehwol Softening Balsam
€13,70 / ks

Výživný krém s medovo mliečnou vôňou vyhladí a zjemní pokožku na nohách a chodidlách

1023407
Balzám na nohy a chodidlá s pagaštanom Gehwol Bein Balsam 125 ml
€12,20 / ks

Upokojujúci, výživný bylinný balzam na nohy a chodidlá Balenie 125 ml

1124307
Gehwol Wärme Balsam krém na studené nohy
€10,50 / ks

Špeciálny balzám na zohriatie a prekrvenie studených nôh a chodidiel. Výťažok zo zázvoru a papriky spôsobí príjemne teplý pocit v chodidlách, ktorý oceníte počas jesene, zimy a...

1024405
Bandaž na Hallux Valgus Gehwol Vorufss und Ballenpolster
€15,70 / ks

Unikátny produkt na trhu, pretože dokáže naraz ochrániť bruško chodidla a kĺb palca. Takú kombinovanú ochranu neponúka žiadny iný produkt na trhu.   Tajomstvo ochrany...

+ ďalšie
102681700
Bandaž na vybočený palec Gehwol Ballenpolster mit Elastikbinde
€12,10 / ks

Bandáž chráni pomocou gélového kolesa kĺb palca. Zabráni odieraniu kosti o vnútro topánky a pôsobí preventívne proti bolestivému opuchu a začervenaniu kĺbu palca na nohe....

102681600
Gélové podpätenky Gehwol Fersenpolster G
od €18,70 / pár

Gélové podpätenky na ochranu spodnej časti päty pred tlakom od obuvi. Podpätenky Gehwol tlmia nárazy a predchádzajú extrémnemu preťaženiu päty pri dlhodobom státí alebo chôdzi....

1026931
Olej na nechty Gehwol Nagel Hatut Schuts Ol
€12,40 / ks

Gehwol olej na nechty s klotrimazolom a pšeničným olejom proti plesni a mykóze. Olej vsiakne do nechtu a zlepší jeho vzhľad a pružnosť. Nechty pôsobia zdravo už po 14 dňoch...

1140201
Gehwol Fusskraft Rot Hrejivý krém na chodidlá
€10,40 / ks

Hrejivý krém na prekrvenie studených chodidiel obsahuje výťažok z papriky, gáfora, zázvoru, rozmarínu a borovice horskej. Antiseptické látky likvidujú baktérie zodpovedné za...

1112305
Hrejivý kúpeľ na nohy Gehwol Wärmebad konzentrat
€17,90 / ks

Koncentrát na kúpeľ nôh s vybranými bylinnými extraktmi. Vitalizuje a zohreje nohy a chodidlá. Balenie obsahuje 150 ml

1111808
Chladivý krém na nohy Gehwol Mint
€10,40 / ks

Chladivý krém na nohy s mätovým mliekom z ázijskych rastliných olejov s prírodným mentolom osvieži chodidlá a pôsobí proti zápachu. Krém je vhodný na aplikáciu ráno pred prácou...

1110405
Gélová ochrana malíčka Gehwol Kleinzehen Ballenpolster
€9,10 / ks

Pomôcka pôsobí proti bolesti kĺbu malíčka pri chôdzi. Chráni kĺb a pôsobí preventívne proti nepríjemným otlakom a zhrubnutí kože na kĺbe malíčka. Produkt je dermatologicky...

1026935
Chránič palca na nohe z gélu Gehwol Ballenpolster
€9,30 / ks

Pomôcka na ochranu kĺbu palca v obuvi. Gélový materiál prekryje kĺb palca a zabráni bolestivému dráždeniu od obuvi. Chránič nezaberá v obuvi veľa miesta a preto je vhodný aj do...

1126900
Korektor na haluxy Gehwol Zehenspreizer
od €11,30 / balenie

Korektor rozpína palec a druhý prst nohy čím udrží palec v rovnej polohe. Použitie pomôcky prinesie úľavu od bolesti a tlaku medzi prstami. Pomôcka je vhodná pri deformitách...

1026912
Korektor na vybočený palec Gehwol Ballenpolster mit Zehenteiler
€11,50 / ks

Špeciálna ortopedická pomôcka na vyrovnanie a ochranu kĺbu palca na nohe. Pomôcka fixuje palec v priamej polohe a chráni kĺb pred bolestivým kontaktom s obuvou. Benefity...

102681100
Krém na chodidlá Gehwol Fusskraft Bein Vital s avokádovým olejom
€12,70 / ks

Krém na unavené chodidlá na každodenné použitie. Pri každodennom zhone oceníte ako rýchlo sa krém do pokožky vstrebe a chodidlá neostanú mastné. Krém na chodidlá Gehwol...

1111107
Plechovka Krém na chodidlá Gerlachs Gehwol Fusskrem
od €7,50 / ks

Legendárny krém na ochranu chodidiel s overenou receptúrou z roku 1882. Rokmi overené zloženie chráni pokožku chodidiel pred otlakmi, mozoľmi a drobnými poraneniami od obuvi. Ak...

1124023
Krém na chodidlá so suchou pokožkou Gehwol Blau
€10,40 / ks

Vysoko účinný krém na suchú až šupinatú pokožku chodidiel. Prírodné tuky zmenia suché a drsné chodidlá na príťažlivé. Gáfor a chladivý mentol pôsobia proti únave chodidiel po...

1110205
Ochranný krém na nechty Gehwol Nagel Haut  Schutz
€12,40 / ks

Účinne chráni pred napadnutím plesňami, udržuje nechty a pokožku elastickú a krásnu. Účinný krém na nechty s pšeničným olejom, panthenolom, bisabolom a klotrimazolom proti...

1140301
Krém na nohy Gehwol Sensitive 75 ml (2)
€12,95 / ks

Lekárska starostlivosť o citlivú pokožku.Krém upokojí podráždenú citlivú pokožku chodidiel.Redukuje:SvrbeniePálenieZačervenanieBalenie obsahuje 75 ml

1041305
Krém na nohy Gehwol Grun proti poteniu a zápachu
€10,40 / ks

Krém na chodidlá proti poteniu a zápachu s výťažkom horskej borovice a levandule. Obsahuje antiseptické látky, ktoré pôsobia proti plesni a svrbeniu pokožky medzi prstami. Krém...

1110105
Krém Gehwol Fussdeo Creme proti poteniu a zápachu nôh
€10,95 / ks

Krém s extraktom z manuky proti poteniu a zápachu nôh. Účinok krému trvá neuveriteľných 24 hodín. Krém obsahuje aj ďalšiu výživu pre chodidlá: jojobový olej, aloe vera....

1140705
Krém Gehwol Antitranspirant proti poteniu nôh
€12,80 / ks

Špeciálny krém na chodidlá proti poteniu a zápachu s výživou pre pokožku. Pravidelné používanie krému na nohy proti poteniu Gehwol garantuje suché a voňavé chodidlá aj po...

1141107
Hydratačný krém  Gehwol Soft Feet Milch Honig na nohy a chodidlá
€14,30 / ks

Vitamínový krém na nohy, ktorý zjemní a vyhladí pokožku nôh a chodidiel. Krém obsahuje výťažok z medu a mlieka, avokádový olej a hyalurón na regeneráciu a obranu pokožky. Urea...

1012407
Krém Gehwol Hornhaut s ureou na odstránenie hrubej pokožky z chodidiel
€10,99 / ks

Veľmi účinný krém na odstránenie tvrdej zrohovatenej kože z chodidla a päty. Popraskanú a zrohovatenú pokožku ste schopní viditeľne zlepšiť do 28 dní pri pravidelnom používaní....

1141205
Krém na popraskané päty Gehwol Schrunden Salbe
€10,99 / ks

Extra účinný krém na zrohovatenú, suchú alebo popraskanú pokožku chodidiel. Krém na popraskané päty Gehwol Schrunden Salbe je často využívaný v pedikérskych salónoch na...

1140105
Krém na ruky Gerlasan Handcreme
€10,90 / ks

Obsahuje zmäkčujúcu ureu, ktorá hydratuje a chráni pokožku pri každodennej starostlivosti o ruky. Balenie obsahuje 75 ml

2150005
Krém Gehwol Balsam Trockene Sprode Haut na suché a šupinaté chodidlá
€10,50 / ks

Mastný bylinkový krém na výživu suchej pokožky so šupinkami. Pôsobením lanolínu, avokádového oleja, rozmarínu, levandule zmiznú suché miesta na chodidlách. Obsahuje mentol,...

1124705
Krém Gehwol Lipidro Creme na vysušenú pokožku chodidiel
€10,90 / ks

Krém neutralizuje podráždenú pokožku na chodidlách. Pôsobí protizápalovo, hydratuje pokožku a chráni pred mykózami. Krém je dermatologicky testovaný, je neparfémovaný, vhodný...

1140805
Krém Gehwol Frische Balsam na regeneráciu unavených nôh
€10,50 / ks

Chladivý krém na osvieženie a uvoľnenie unavených nôh a chodidiel. Krém má tieto účinky: Dodá energiu a vitalitu unaveným nohám a chodidlám Pôsobí proti zápachu a poteniu...

1123705
Krémová pena na chodidlá Gehwol Fusskraft Soft Feet 125 ml
€14,95 / ks

Krémová pena na suchú pokožku chodidiel s aloe vera a kyselinou hyaluronovou pre dôkladnú hydratáciu. Olivový olej a kyselina linolová. Výhoda krémovej peny je, že sa veľmi...

1012807
Krémová pena na chodidlá Gehwol Express Pflege Schaum
€13,10 / ks

Rýchlo vstrebateľná krémová pena na bežnú aj suchú pokožku. Pokožka je bezprostredne po aplikácii hladká a bez náznaku suchých miest alebo šupiniek. Krémová pena na chodidlá...

1041407
Kúpeľ na nohy Gehwol Fusskraft Kräuterbad
€11,50 / ks

Granule na prípravu kúpeľa, ktorý pomôže odstrániť tvrdú a hrubú kožu z chodidiel. Obsahuje esenciálne oleje z horskej borovice, levandule a rozmarínu. Účinne zmäkčí aj hrubú a...

1111516
Kúpeľ na nohy Gehwol Fusskraft Soft Feet s mandľami a vanilkou
€14,70 / ks

Voňavý kúpeľ na nohy s mandľami a vanilkou na suchú a citlivú pokožku nôh. Užasná vôňa pomôže relaxovať s nohami ponorenými do teplého kúpeľa. Súčasťou obsahu výživných látok sú...

1012620
Maslo na nohy Gehwol Soft Feet granátové jablko 100 ml
€17,10 / ks

Výživné maslo s vôňou granátového jablka zregeneruje pokožku a vráti nohám príťažlivý vzhľad

1012906
Gehwol Fusskraft Hydrolipid Lotion hydratačné mlieko na nohy
€11,70 / ks

Neparfumované mlieko na výživu suchých chodidiel s rýchlym vstrebaním. Emulzia dodá pokožke potrebné lipidy a vlhkosť. Ceramidy chránia jednotlivé vrstvy kože pred stratou...

1111008
Gehwol Hühneraugen pflaster náplasť na kurie oko
€6,90 / balenie

Pomocou kyseliny salicylovej zmäkčí kurie oko a stvrdnutú pokožku. Zmäkčí kurie oká a zrohovatené miesta, aby sa dali bezbolestne odstrániť. Používa sa aj na ošetrenie mäkkých...

1126000007
Náplasť na zníženie tlaku Gehwol Ballenringe okruhla (1)
€6,90 / balenie

Pomáha znížiť bolestivý tlak na kĺbe palca nohy. Balenie obsahuje 6 ks

102710100
Ochrana na prst nohy Gehwol Zehenkappe G
od €12,90 / ks

Polymérová ochrana na prst chráni prst aj necht nohy proti mechanickému namáhaniu od obuvi. Používanie pomôcky zníži riziko vzniku otlaku, oderu a kurieho oka na prste. Ochrana...

1026903
Chránič prsta s otvorený Gehwol Zehenschutzring G
€9,10 / ks

Polymérová ochrana na prst chráni prst aj necht nohy proti mechanickému namáhaniu od obuvi. Používanie pomôcky zníži riziko vzniku otlaku, oderu a kurieho oka na prste. Ochrana...

1026925
Ochranná náplasť na prsty Gehwol Zehenringe (1)
od €5,40 / balenie

Zmierni tlakovú bolesť na kurie oko, bradavicu alebo otlak. Balenie obsahuje 9 ks

102620101
Peeling na chodidlá a nohy Gehwol Perlmutt
€12,40 / ks

Peeling na chodidlá s perlovým práškom odstráni odumreté vrstvy kože z chodidiel. Po peelingu je koža na chodidle úžasne hladká a veľmi jemná.  Pre maximálny výsledok...

1125408
Peeling na nohy a chodidlá Gehwol Fusskraft Soft Feet Peeling
€13,90 / ks

Peeling na chodidlá s bamusovým granulátom vyhladí kožu na chodidle a päte. Peeling obsahuje bambusový granulát, kryštály cukru, ktoré obrúsia odumretú vrstvu kože. Jojobový...

1120700
Probiotické pleťové mlieko Gerlasan balance (1)
€17,30 / ks

Regeneruje a vyživuje namáhanú pokožku.

102320500
Probiotický krém na nohy Gerlasan balance Fusscreme (1)
€17,30 / ks

Regeneruje a spevňuje namáhanú pokožku

102330500
Probiotický krém na ruky Gerlasan balance Handcreme (2)
€13,40 / ks

Vhodný na regeneráciu pokožky rúk ľudí, ktorí si často umývajú alebo dezinfikujú ruky. Často umývaná / dezinfikovaná pokožka je zničená a vysušená. Tento krém vráti pokožke...

205030300
Separátor prstov Gehwol Zehenteiler
od €7,70 / balenie

Separátor prstov na nohe s anatomickým tvarovaním pre pohodlnú chôdzu a šport. Gehwol Zehenteiler fixuje palec v rovnej polohe a prináša úľavu od bolesti v kĺbe. Separátor...

1026928
Separátor prstov Gehwol Zehenteiler
€7,50 / balenie

Malý separátor prstov vhodný medzi 3-4 a 4-5 prst na nohe. Dermatologicky testovaný materiál má špičkové hygienické vlastnosti a je úžasne príjemný na dotyk. Pomôcka bráni...

1026809
Soľ do kúpeľa Gehwol Badesalz
€11,30 / ks

Povzbudzujúca rozmarínová prísada do kúpeľa. Čistí, osviežuje a povzbudzuje pleť. Balenie obsahuje 25 g

1125222
Sprej na nechtovú mykózu Gehwol Nagel und Hautschutz
€8,10 / ks

Sprej na nechtovú mykózu lepší pružnosť a vzhľad nechtov. Vysoký obsah klotrimazolu a bisabololu pôsobí proti mykóze. Sprejový dávkovač uľahčí a spresní aplikáciu priamo na...

1111603
Sprej proti zápachu nôh Gehwol Fusskraft Kräuterlotion
€11,20 / ks

Bylinkový sprej na nohy proti zápachu eliminuje baktérie, ktoré produkujú zápach. Chodidlá sú po aplikácii svieže a plné energie čo ocenia aj športovci a ľudia, ktorí strávia v...

1111308
Výživná tyčinka na nechty Gehwol med Nagelschutz Stift
€13,60 / ks

Praktická tyčinka na ošetrenie krehkých nechtov, ktoré sa často lámu. Tyčinka na nechty má dva konce. Jeden koniec slúži  na prípravu nechtu Druhý koniec obsahuje...

1141023
Zásyp na nohy Gehwol med Fuss puder
€11,50 / ks

Zásyp na nohy proti zápachu a mykóze chodidiel obsahuje klotrimazol, ktorý eliminuje plesne a zabráni ich šíreniu. Zásyp na nohy Gehwol vytiahne z chodidiel pot a zanechá ich...

1140906
Zmäkčovač kože a nechtov GehwolFluid 15ml 1362
Novinka
€8,90 / ks

GEHWOL Fluid sa stará a skrášľuje vašu pokožku a nechty. Robí tvrdú pokožku hladkou. Balenie obsahuje 15 ml

1110901

Stránka 1 z 1 - 71 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie